Tepe Mah. Barbaros cad. Yat Limani Marmaris
+90 532 337 82 70
 • Yacht charter turkey

Guletlerimiz

Sizin için oluşturduğumuz 4 ayrı kategori farklı konsept ve fiyatlarda en uygun seçimi yapmanızda size yardımcı olacaktır.

Standart-Lüks-Delüks ve Vip sınıfı yatlarımızda siz değerli misafirlerimizi memnun etmek için herşeyi düşündük.

Tatilinizin tarihini ve kişi sayısını belirleyip, bütcenize ve beklentilerinize en uygun yatı yukarıdaki kategorilerden seçerek rezervasyon formu gönderebilir yada farklı tekne talepleriniz için info@guletlife.com adresine mail atabilirsiniz.

En kısa sürede sizinle irtibata geçerek tatil düşüncenizi gerçeğe dönüştüreceğiz. Rahat etmeniz için hava alanı transferinden yiyecek içecek hazırlanmasına kadar her türlü konforu yaşamanız için hizmetinizdeyiz.

Gulet Nasıl Kiralanır ?

Fiyatlandırma:Guletlerin fiyatları günlük olarak belirlenir ve haftalık olarak kiraya verilir. Gulet kiralama fiyatı: GÜNLÜK FİYAT X 7 GÜN= HAFTALIK FİYAT şeklinde belirlenir. Haftalık fiyat haricinde birkaç günlük kiralama ancak son dakika satışlarında mümkün olmaktadır. Web sitemizde yazılı fiyatlar guletler için istenen tavan fiyatlardır.Fiyatlandırmalar yüksek sezon ve düşük sezon olarak belirlenir,aylar arasındaki fiyat farkı bundan kaynaklanır. Tatil tarihini ve uygun yatı belirleyip talep formunu bize gönderdikten sonra en uygun fiyat teklifimizi en kısa sürede ileteceğiz,öncelikle talep formunu eksiksiz doldurmanızı öneririz. Bütçenize ve kişi sayınıza uygun bir yat bulamadığınız takdirde tarih-rota-kişi sayısı ve bütçenizi yazıp bize info@guletlife.com mail adresimizden ulaşın size özel fiyat teklifimizi öğrenin. Yat kiralama için önceden belirlenmiş ücret dışında ekstra bir ücret talep edilmez.

Fiyata Dahil Olanlar 

 • Personel ve Servis
 • Yakıt / Jeneratör Yakıtı ( günlük 6 saat )
 • Çarşaf , nevresim takımı , el havlusu
 • Kullanma suyu
 • Türk karasuları Transitlog ücreti( Seyir İzin Belgesi ) , vergiler ve liman ücretleri
 • Yat sigortası ( bireysel tatil sigortasını kapsamaz )

Fiyata Dahil Olmayanlar 

 • Kumanya ( yiyecek )
 • Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
 • Katma Değer Vergisi
 • Yunan Adaları Liman Masrafları

Yunan Adaları Liman Masrafları

Türk Limanı Transitlog ücreti ( seyir izin belgesi )

Yunan Adaları bağlama ücreti ( Teknenizin büyüklüğüne göre günlük olarak hesaplanır,adalar arası fiyat farkları olabilir )

Yurtdışına çıkacak tekneler için bazı Türk limanlarında teknenin boyuna ve ağırlığına göre ilgili mevzuat uyarınca palamar ve ayakbastı ücreti alınabilmektedir.

Yunan Adaları Turu

Yunanistan Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır.Pasaportlarında Schengen vizesi olmayan misafirlerimiz için kapıda vize uygulaması ile vizenizi adalara girişte alabilirsiniz.Kapıda vize alacak misafirlerimizin seyahatlerinden 2-3 hafta öncesinde bizimle irtibata geçmeleri gerekir.(Gri ve Yeşil pasaport sahiplerinden vize istenmemektedir.) 
Yunan adalarına gidecek her Türk vatandaşının yurtdışı çıkış harcı ödemesi gerekir.Çıkış harcı ödememiş misafirlerimiz çıkış harcı pulunu acentemizden temin edebilir. ( Yurt dışı çıkış harcı tek kullanımlıktır ) 

Yunan Adalarına gidecek Ticari yatlar mevzuat gereği maksimum 12 yolcu alabilirler.

Yiyecek ve İçecek

Guletlerimizde kumanya bulunmamaktadır.Tekne müşterileri kendi kumanyalarını ( yiyecek ) alırlar,istediğiniz menüyü yatınızın aşçısı siz misafirlerimiz için hazırlayacaktır. Kumanya tayini ve alışveriş için zaman kaybetmek istemeyen misafirlerimize istedikleri takdirde seyahatinizden önce menü tercihi ve kişi sayısına göre ( yolcu + personel ) örnek kumanya listesi gönderebiliriz.Bu liste içerisinde çok veya az olduğunu düşündüğünüz erzak için değişiklik yapabilirsiniz. Zincir mağazalardan adınıza tedarik edeceğimiz yiyecek ve içecekler yata giriş yaptığınızda hazır olacaktır,kumanya ücretini teknede zincir mağaza yetkilisine kredi kartı yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.Bu hizmet için ekstra bir ücret talep edilmez.

Yatlarımızda yiyecekleri soğutma imkanı kısıtlı olduğundan çabuk bozulabilecek domates , kıyma , ekmek gibi erzakları uğradığınız limanlardan takviye yapmanız gerekebilir.

Tour Program

 • Marmaris-Datça-Marmaris rotası için Marmaris,Bozburun ve Datça Limanları,
 • Marmaris-Fethiye-Marmaris rotası için Marmaris,Fethiye ve Göcek Limanları,
 • Marmaris-Rodos Symi-Marmaris rotası için Marmaris,Datça ve Bozburun Limanları,
 • Bodrum-Gökova-Datça-Bodrum rotası için Bodrum,Karaca Söğüt ve Datça Limanları yata giriş çıkış limanlarıdır.

Yatlara giriş/çıkış cumartesi-cumartesi’dir,tur programınız için önceden belirlenmiş rotanız dışında farklı bir rotada tatil yapmak istemeniz halinde bunu tur öncesinde bildirmeniz gereklidir.Bu değişiklik ancak yatın sizden önceki ve sonraki tur programına uyacak şekilde mümkün olmaktadır.

Farklı bir rotada mavi yolculuk yapmak isteyen misafirlerimiz ; info@guletlife.com mail adresine talebinizi iletmeniz halinde en uygun yatı size önerebiliriz.