Tepe Mah. Barbaros cad. Yat Limani Marmaris
+90 532 337 82 70
  • Yacht charter turkey

Marmaris Fethiye Marmaris

Marmaris Fethiye rotasında Ekincik koyundan kalkan tekneler ile Caretta Caretta kaplumbağaları doğal üreme alanı olan İztuzu Plajını,Dalyan kanallarını ve Kaunos antik kentini gezme imkanı bulabilirsiniz.  

Koruma altında bulunan Dalyan kanalları ve İztuzu plajı birçok kuş türüne ev sahipliği yapmaktadır.

Dalyan’dan karayolu ile 15 dakikada ulaşacağınız Sultaniye kaplıcasında çamur banyosu yapabilirsiniz. Sultaniye Türkiye’nin en yüksek radyoaktivitesi olan kaplıcasıdır.

1988 yılında Barcelona Sözleşmesi ile Özel Çevre Koruma Bölgesi ilan edilen bölge sizlere eşsiz mavi yolculuk fırsatları sunuyor.

Bu rotanın en beğenilen bölgesi olan Göcek Adaları ve koyları size çok cömert davranacaktır.Dantel gibi işlenmiş koylarında yüzmek size bütün stresinizi unutturacaktır. Her yıl binlerce tatilcinin yanı sıra Dünya’nın sayılı zenginleri ve sanatçıları buraları görmek için bölgeyi ziyaret etmektedir.

Etrafı yemyeşil çam ormanları ile çevrili olan Göcek, sahip olduğu el değmemiş doğası ile hafızanızda unutulmaz izler bırakacak.

Marmaris Fethiye Marmaris rotasında Kumlubük-Kadırga-Ekincik İztuzu-Dalyan-Kounos ‘tan sonra eşsiz güzellikteki Göcek Koyları ve Göcek Adaları-Sarsala-Göbün-Domuz adası-Yassıcalar-Yavan Koyu-Boynuz bükü-Bedir Rahmi koyu Tersane adası -Gerence Koyu-Katrancı koyu ve Fethiye muhtemel uğraklarınız arasındadır.